Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Kominictví Ocelmat

montáž, frézování a vložkování komínů v Brně a okolí

Kominické služby

  1. Úvod
  2. O nás
O nás

Firma OCELMAT s.r.o. byla jako podnikatelský subjekt založena v roce 2007 a navázala na práci firmy Karel Ocelka z roku 1997. Od počátku své činnosti se specializuje na montáže, stavbu a rekonstrukce komínových systémů, frézování a vložkování komínů, nerezové komíny, montáže krbových kamen i plynových kotlů.  V současnosti pracujeme v tomto oboru po celé jižní Moravě i dále. Provádí také řemeslné  práce ve výškách za použití horolezecké techniky, nebo s použitím vlastního lešení . Nově také prodáváme kominické potřeby, nerezové a ocelové trubky pro vložkování, nerezové třísložkové komínové díly a kouřovody, krbová kamna kvalitních výrobců a jiné.

V oborech naší činnosti se opíráme o  patnáctiletou praxi a referenční doporučení našich zákazníků . Jako dynamicky se vyvíjející firma pracujeme s nejnovějšími materiály a technologiemi, tak, abychom našim zákazníkům dokázali nabídnout vždy nejvýhodnější řešení.
Jsme vyučení kominíci a revizní technici spalinových cest, řemeslu opravdu rozumíme. Kvalita a bezpečnost jsou pro nás hlavní.
V dnešní době spolupracujeme s celou řadou řemeslných firem, s jejichž spolupůsobením realizujeme odborné práce v rámci našich zakázek, které nespadají do oboru naší činnosti. Tato forma spolupráce nám dovoluje realizovat i rozsáhlé projekty po celém území České republiky. Za svůj prvořadý úkol považujeme  úplné dokončení zakázky ve sjednaném termínu s dodržením dohodnuté ceny  spolu s důsledným plněním smluvních podmínek. Dodržování této firemní filosofie a důraz na osobní přístup ke každému zákazníkovi se vrací ve formě oboustranně výhodné a dlouhodobé spolupráce.

Více na www.ocelmat.cz

Ukázky z montáží nerezových komínů v roce 2022:

 

 

OCELMAT s.r.o. – kominická montážní firma, provádíme frézování komínu, vložkování komínu, montáže nerezových komínů a plastových komínů v obcích Brno, Pohořelice, Modřice, Želešice a po celé jižní Moravě. Další služby - oprava komínu, dopojení a prodej krbů a kamen, fasádní komíny, krbové komíny, kominictví, čištění zadehtovaných komínů. Prodej: nerezová roura, nerezová trubka, nerezová komínová vložka, flexibilní ohebná komínová vložka, Jeremias, Gaflex, Almeva, kominické potřeby, komínová štětka.

OCELMAT s.r.o.

Registrace u Krajského soudu v Brně,
oddíl C, vložka 56518

IČ: 277 50 078
DIČ: CZ27750078

Sídlo

Příkop 2a, 
602 00 Brno

Provozovna

Družstevní 123,
664 43 Želešice

Zobrazit na mapě

© 2019 OCELMAT s.r.o. - administrator and webmaster = pavlakube@gmail.com
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz